Hasta Yorumları

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


Seda hanımdan göz kapağı ameliyatı oldum. Harika birdoktor. hiçbir ağrı ,acı olmadı. En eğlenceli ameliyatını yaşattı. ” Süpersiniz hocam”

Süheyla Çelik


Bundan tam 6 yıl önce astigmat +hipermetrop hastası olarak polis arkadaşım ile birlikte değerli hocamıza İlasik tedavisi gerçekleştirdik. ikimizde hala çok memnun ve minnettarız. İyi ki de tedaviyi Seda hocamıza olmuşuz.. yeni görevinizde başarılar.

Mehmet Fatih T.


Hastanenizde annem ve babam muayene oldu. Değerli doktorlarınıza, hemşirelerinize ve tüm personelinize en içten teşekkürlerimi bir borç bilirim. Seda Hanım ve Ali Bey’e ayrıca teşekkürler.

Suzan Yalım


Beni gözlüklerden kurtaran kahraman..

Samet Kara


iki gözümü katarakt ameliyatı ile beni gözlükten kurtardı. Yakın uzak gözlüksüz yaşama memnun ve müteşekkir olarak devam ediyorum. Doktor hanım göbek adı gülen olmalıydı. .. Selam sevgiler..

Asım Çakır


Doktorumuz Seda Hanım ve hemşirelerden Elmira hanıma ilgi ve alakaları nedeniyle çok teşekkürler

Hande Yardımcı


Full Hd görmek isteyen teknosaya değil Seda Hanıma gitsin..

Onural Çağrı Çakıroğlu


Kesinlikle harika bir göz doktoru hiç düşünmeyin herkese tavsiye ederim ben geçen sene ameliyat oldum çok ama çok memnunum.

Saime Ülyenoğlu


Mükemmel insanlığının yanı sıra çok güler yüzlü melek gibi bir doktor hayatımda iyi ki tanımışım dediğim insanlardan bir tanesi işini severek yapıyor hastalarını memnun etmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Sevgiler

Yter Aliş Çetin


Özellikle Seda hocanın tavrı çok önemli, çok beğendim. Kendisi beni ayağa kalkarak selamladı ve uğurladı. Bir eğitimci olarak kendisini bu konuda takdir ettim. Diğer personellerde çok ilgili, hepsi güleryüzlü çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Recep Arslan


Ben Esma Gültekin. Seda hanımdan çok memnunum ve de hastaneden. 9 yıldır hastanede tedavi oluyorum ve hala da olacağım.

Esma Gültekin


İki sene önceki gözlük muayenemden sonra, geçen hafta içinde Dr. Seda hanım’a muayene oldum. Dr.Seda hanım’a beni bu körlük sıkıntısından kurtardığı için ömür boyu müteşekkirim. Böyle bir hekimle hizmet verdikleri için Kudret Göz Hastanesi’ne ayrıca teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

İhsan Işıldak


Hastanenizin tüm personeli hep harika ve yardımcıdır. Çok memnunum. Rahmetli Arsen hocanın hastasıydım. Çok severdim. Çok üzgünüm. Tavsiyemle en az 20 hasta ameliyat olmuştur. Bugün tanıştığım Seda hocam da yakın ilgisi ve uzmanlığı ile tüm güzel duygularımı kazandı. Sonsuz teşekkürler.

F. Tülin Soyuer


Mesleğinde uzman başarılı güler yüzlü hastalarına cesaret veren şirin mi şirin insan canlısı bir doktor çok güzel bir bayan kendisine çok teşekkür ediyorum ameliyatlarımızda bana ve kızıma cesaret ve moral veren ekibiyle güzel anlaşan insan canlısı bir doktor harikulade bir HANIM EFENDİ bu yazıyı okuyan herkes büyük bir gönül rahatlığıyla doktorumu tavsiye ediyorum gelin kudret göz hastanesine Op. Dr. Seda Mütevelli hocama gözlerinizin tedavisini yaptırın çok memnun kalacaksınız ben çok memnun kaldım ben kendisine çok teşekkür eder saygılarımı sunarım.

Ruhan Altac


Göz kapağı ameliyatım çok güzel oldu. Teşekkürler Seda hocam.

Gürcan Gökeşme


Değerli Doktorum Sayın Seda Mütevelli’nin, başarılı çalışmaları ile üstün yeteneğinin yanısıra ,insancıl yaklaşımının övgüyü hakeden bir başka vasfı olduğu kanısındayım. Son yıllarda göz rahatsızlıklarımın tedavisini üstlenmiş bulunan Op. Dr. Seda Mütevelli, ahiren bir gözümün katarakt ameliyatını da başarıyla sonuçlandırmıştır. Kendisine içten şükranlarımı sunuyorum. Bu vesileyle, Sayın Dr. Mütevelli ile Kudret Göz Hastahanesi’nin diğer doktorlarına ve tüm çalışanlarına en iyi dileklerimi saygıyla sunarım.

Ahmet Ferit Ülker


Değerli doktorum Op.Dr.Seda Mütevelli tarafından gerçekleştirilen intraLASIK operasyonu ile 28 yıllık gözlük kullanımımı 3 yıl önce bırakmış durumdayım. İlerleyen göz numarama (7.00 dioptiri miyopi ve 2.00 ye yakın astigmat) ve retina da olan ilave bir sıkıntıma ramen çok başarılı bir şekilde gerçekleşen intraLASIK uygulaması sonrası kıymetli doktorumun bu sihirli elleri tüm kırılma kusurlarımı sıfırlanmış oldu. Ameliyat sonrası hızlı bir iyileşme ile gerçekleşen görüş kalitem 3. yılında da ilk günkü konforu ile durumunu korumaktadır. Mesleğim gereği yoğun ve parlak ışık altında yaptığım uygulamalarda milimetrenin dörtte birine kadar yakın bir hassasiyette çalışmama imkan sağlamaktadır.Değerli hocama ve ekibine gerek operasyon sırasında gerekse sonrasında göstermiş olduğu ilgiye sonsuz şükran borçluyum.

Erdinç Baharoğlu


Doktor hanım benim ve eşimin katarakt ameliyatlarımız gerçekleştirdi. Her ikimiz de sorunsuz bir ameliyat ve iyileşme süreci geçirdik . Eşimde ayrıca çok odaklı lensler kullanıldı ve şimdi ne uzak ne de yakın gözlüğü kullanıyor. Op.Dr. Seda Mütevelli ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Nesrin Esirgen & Ertaç Esirgen


2013 yılında bir iş seyahati için gittiğim Ankara’da Sayın Seda Mütevelli hocaya i-LASIK ameliyatı oldum. Öncesinde bir sürü test yaparak göz yapımın uygun olup olmadığını kontrol ettiler. Sonrasında operasyon uygulandı. İşlem öncelikle çok kısa sürüyor ve bu esnada Seda Hanım sizle sohbet ederek yapılan işlemi , operasyonun nasıl gittiğini ve ne kadar süre kaldığını adım adım anlatıyor. Sonrasında dikkat edilmesi gereken konularla ilgili detaylı bilgi veriyor. Akdeniz bölgesinde yaşadığım için yaz dönemleri gözlük takmak gerçekten çok zahmet verici oluyordu. Sağ olsun Seda Hanım sayesinde bu dertten kurtuldum. Ayrıca aklınıza takılan her konuda sorularınız için bıkmadan, usanmadan geri dönüş sağlıyor. Ben Ankara’da yaşamıyor olmama rağmen yaptığım araştırmalar sayesinde kendisiyle tanışma fırsatı buldum. Seda Hanım’ı tercih etmemdeki en önemli nedenlerden bir tanesi bu tarz operasyonları binlerce defa yapmış olmasıydı. Ayrıca göz yapınız uygun değilse asla sizi operasyona yönlendirmiyor. Kendisi hem çok kaliteli bir hekim hem de harika bir insan. Yılda bir defa yaşadığım yerde göz muayenesi olup kendisine durumla ilgili bilgi veriyorum. İçiniz rahat ederek , tereddütsüz tercih edebilirsiniz. İyi ki sizi tanımışım. Teşekkürler Seda Hocam.

Anıl A.


Uzun yıllar hem miyop hem de astigmat bozukluğum vardi. Birçok kez niyet etsem de cesaret edememiştim. Meğer Seda hocamı beklemişim…Doğru doktoru bulduğunuzda hersey o kadar kolay ve güzel gelisiyorki. 8 yil oldu lazer göz ameliyati oldum. Hicbir sıkıntım yok. Tanidigim en güven veren ve işinin ehli doktor. Hersey icin müteşekkirim.

Sevcan Güven


Değerli hocam göz ameliyatı yaptı. İlasik yöntemiyle gözlüklerimden kurtuldum çok memnunum. Gözlerim orjinalininde üzerinde diyebilirim lazerle göz ameliyatı olacaklara şiddetle tavsiye ederim. Saygılarımla.

Mira R.


Seda hocamda lazer ameliyatı oldum sol 4.50 sağ 1.25 dereceydi şimdi sol 0 derece sağ 0.25 derece gayet memnun kaldım. Hocamın ellerine sağlık…

Serpil K.


Hastane doktorlarından Seda Hanım’a teşekkür ediyorum. Kendisinin ilgisi ve alakasına da ayrıca teşekkür ederim. Kendisi çok değerli bir insan ve doktor.

Yunus Kutlubay


Harika sayılacak kadar sıcak, ilgili, sevimli, bilinçli, nazik bir ekip. Özellikle Op. Dr. Seda Mütevelli’ye hayran kaldım. Muhteşem bir elektriği var. Haftada bir kez ziyaret edilmesi gereken bir hekim. Neredeyse hemen dost olabilen biri. Başarılar diliyorum kendisine.

Serap Coşkun


Son derece beğendim. Tertemiz güzel bir hastane. Özellikle doktorumuz Seda Hanım harikulade bir doktor. Güler yüzlü, modern ve ilgili. Çalışanlarınızda harika ve bir o kadar yardım sever.

Perihan Eren & Nursen Eren


Öncelikle doktorum Sayın Seda Mütevelli hanım olmak üzere tüm personel ekibine teşekkür ederim.

Murat Yoldaş


Hastaneniz ekibiniz ve bütün çalışanlarınızla, güzel yüzlü muhteşemsiniz. 1 hafta oldu sizde güzel başarılı bir ameliyat geçirdim. Emeği geçen herkese özellikle doktorum Seda Mütevelli’ye çok teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun, hoşçakalın.

Figen Metin Öztürk


2011 yılında lazer göz ameliyatı oldum. Yıl oldu 2017 hiç bir sıkıntım yok. Seda Hanım’a teşekkürler.

Ahmet Evren


i Lasik ameliyatımı yapan Sayın Seda Mütevelli hocama ve hastane ekibine sonsuz teşekkürler.

Elif Hıracıoğlu


6 Ağustos günü Seda Hoca’ya iLasik ameliyatı oldum. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Rafet Pehlivan


Yorumunuzu Gönderin!